Skip to content

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu?

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu?

Zdarza się, że dochodzi do momentu, w którym potrzebny jest dodatkowy klucza do samochodu. W jakich granicach jednak oscylują ceny takiej usługi? Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu? Na to pytanie odpowiemy poniżej!

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu?

Dorobienie klucza do samochodu, to wymagający precyzji, ale jednocześnie szybki proces, który ułatwia codzienność. Jeśli chodzi o cenę takowej usługi, to jest ona zależna od kilku czynników. Przykładowo dorobienie klucza mechanicznego bez immobilizera, to koszt opiewający na 100 zł. W sytuacji, gdy mamy do czynienia z kluczem z immobilizerem ta cena będzie się już wahała w granicach od 250 do nawet 350 .

Jeśli szukacie dobrego serwisu, który pomoże wam w tej usłudze, to w Serwisie Kluczy Popowice oferujemy dorabianie kluczy samochodowych od ręki. Sprawdźcie pełną ofertę, aby poznać wszelkie szczegóły w tym zakresie.

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z pilotem?

Jak już wspominaliśmy, ceny usług dorabiania kluczy samochodowych bywają różne i jest to spowodowane rozmaitymi czynnikami. Przykładowo dorobienie klucza do samochodu z pilotem będzie wynosiło znacznie więcej od powyżej wymienionych. Koszty w tej sytuacji wahają się od 400 do nawet 1500 złotych. Zwykle indywidualnie dopasowujemy cenę dorobienia klucza z pilotem, uwzględniając kilka decydujących czynników.

Dorabianie klucza do samochodu – Od czego zależy cena?

Jak już mogliście zauważyć powyżej, koszta dorobienia klucza różnią się w zależności od typu klucza. Jedne modele wymagają większego zaangażowania, nakładu pracy oraz czasu od innych. Posiadanie immobilizera również zwiększa tę cenę, gdyż wymaga on specjalnego programowania klucza, którego nie trzeba wykorzystywać przy kluczu mechanicznym.