Skip to content
O Nas

Usuwanie immobilizera

Immobilizer jest istotnym elementem bezpieczeństwa pojazdu jednak mimo to, niektórzy kierowcy decydują się na jego usunięcie. Serwis kluczy Popowice zajmuje się zarówno jego usuwaniem, jak i naprawą.

Immo off – Nasza oferta

Jeśli checie skorzystać z usługi usuwania immobilizera, zapraszamy do pojawienia się w Serwisie Popowice pod adresem Wejherowska 29A, 54-239 Wrocław. Zakład działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Można się również z nami skontaktować pod numerem telefonu +48 735 236 835.

Pamiętajcie jednak, że immobilizer stanowi niezwykle istotny element, zabezpieczający nasze pojazdy przed kradzieżami. Warto mieć na uwadze, że jego usunięcie może często wiązać się ze złamaniem przepisów dotyczących bezpieczeństwa samochodowego.

Czy warto usunąć immobilizer?

Usuwanie immobilizera z pojazdu jest bardzo kontrowersyjną kwestią ze względu na następujące aspekty:

  • Przepisy prawne zabraniające usuwania immobilizera,
  • Obniżenie poziomu bezpieczeństwa samochodu,
  • Zwiększenie ryzyka kradzieży pojazdu, gdyż jedna z linii ochrony zostanie usunięta,
  • Wyższa cena usunięcia niż naprawy,
  • Obniżenie wartości pojazdu.

W związku z tym, przed podjęciem decyzji o usunięciu immobilizera warto dokładnie rozważyć wszystkie konsekwencje i skonsultować się ze specjalistami zatrudnianymi w naszym serwisie.

Immo off, czy naprawa?

Wiele osób waha się między postawieniem na Immo off a naprawą immobilizera. Podczas Immo off zabezpieczenie immobilizera jest odłączane. Umożliwia to uruchomienie pojazdu bez konieczności użycia oryginalnego klucza lub karty immobilizera.

Naprawa natomiast jest procesem diagnozowania i usuwania usterek w systemie immobilizera w celu przywrócenia jego prawidłowego działania. Może ona obejmować:

  • naprawę uszkodzonych komponentów,
  • kalibrację systemu,
  • przeprogramowanie układu sterującego pojazdem.

Na jakie rozwiązanie najlepiej zdecydować się w tym zakresie? Zachęcamy, by przed podjęciem decyzji skontaktować się z naszym serwisem. Profesjonaliści trafnie wam doradzą, podchodząc do każdego przypadku indywidualnie i biorąc pod uwagę rozmaite czynniki.

KONTAKT Z NAMI