Skip to content
O Nas

Wymiana obudowy na kluczyk samochodowy

Co zrobić, gdy dojdzie do zepsucia lub uszkodzenia obudowy do kluczyka samochodowego? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, którzy sprawnie poradzą sobie z tym problemem. Serwis Popowice we Wrocławiu profesjonalnie i szybko zajmie się wymianą obudowy na kluczyk samochodowy.

Wymiana obudowy na kluczyk samochodowy we Wrocławiu

Nim podejmiecie decyzję o definitywnej wymianie obudowy kluczyka samochodowego, skontaktujcie się z nami w celu sprawdzenia możliwości naprawy obudowy. Często okazuje się, że problem nie leży w samym kluczu, ale np. w baterii lub wewnętrznych elementach elektronicznych. Ocenimy, czy wymiana obudowy jest w ogóle potrzebna.

Gdzie nas znaleźć?

Jeśli szukacie zakładu, w którym usługa naprawy lub wymiany zostanie przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie, to postawcie na nasz wrocławski Serwis Popowice, który mieści się przy ul. Wejherowskiej 29A. Z naszych usług możecie skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Kontakt z nami znajdziecie pod numerem +48 735 236 835 lub mailem serwis.kluczy.popowice@gmail.com.

Samodzielna wymiana obudowy pilota do samochodu

Jeśli czujecie się na siłach, możecie spróbować samodzielnie dokonać wymiany obudowy pilota do samochodu. Na to działanie składają się następujące kroki:

  1. Wybierzcie odpowiedni model obudowy zgodny z waszym pilotem.
  2. Ostrożnie otwórzcie istniejącej obudowę. 
  3. Delikatnie wyciągnijcie wewnętrzne podzespoły.
  4. Przenieście wewnętrzne podzespoły z poprzedniej obudowy do nowej.
  5. Zamknijcie obudowę.
  6. Przetestujcie sprawność pilota.

W momencie, gdy coś pójdzie nie tak lub po prostu nie czujecie się pewni w samodzielnemu dokonaniu wymiany, skontaktujcie się z Serwisem Popowice. Fachowcy dzięki swojemu doświadczeniu szybko i profesjonalnie zajmą się tym zadaniem.

KONTAKT Z NAMI