Skip to content
O Nas

Naprawa stacyjek samochodowych we Wrocławiu

Jeśli macie problem ze stacyjką samochodową we Wrocławiu, możemy wam pomóc! Nasza wyspecjalizowana ekipa serwisowa oferuje usługi naprawy stacyjek samochodowych, które zapewnią wam szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Nasza oferta

W naszym Serwisie Popowice znajdującym się we Wrocławiu posiadamy doświadczony personel, który jest wykwalifikowany w naprawie różnorodnych usterek dotyczących stacyjek samochodowych. Niezależnie od modelu czy marki waszego samochodu, nasz zespół jest w stanie zidentyfikować i naprawić problem w profesjonalny sposób.

Stosujemy tylko wysokiej jakości części zamienne, aby zagwarantować niezawodność i długotrwałość naprawy. Nasza filozofia polega na tym, że klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Dlatego też staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi wraz z konkurencyjnymi cenami.

Gdzie nas znaleźć?

Serwis Popowice znajduje się przy ul. Wejherowskiej 29 we Wrocławiu.

Chcąc skorzystać z naszych usług, możecie skontaktować się uprzednio telefonicznie pod numerem: +48 735 236 835 lub mailowo pod adresem mailowym: serwis.kluczy.popowice@gmail.com.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.

Kiedy warto skorzystać z usługi naprawy stacyjki?

Jakie są pierwsze oznaki uszkodzenia stacyjki samochodowej, które mogą skłonić was do skorzystania z naszych usług? Bez wątpienia będzie to:

  • Zacinanie się klucza,
  • Brak reakcji po obróceniu kluczyka,
  • Trudność z wyjęciem klucza,
  • Problemy z obracaniem kluczyka.

FAQ: Naprawa stacyjek samochodowych

Czy opłaca się naprawiać stacyjkę?

Tak! Naprawa stacyjki samochodowej często jest dużo tańsza niż wymiana całego mechanizmu. Warto jednak nie zwlekać z naprawą nawet niewielkiej awarii, gdyż może ona urosnąć, a to wygeneruje więcej problemów i kosztów.

Ile trwa naprawa stacyjki?

Przeważającą część napraw stacyjki da się przeprowadzić w trakcie jednej wizyty w Serwisie Popowice. Aby mieć jednak pewność, ile to potrwa, skontaktujcie się z nami w celu oszacowania czasu naprawy waszego przypadku.

KONTAKT Z NAMI