Skip to content
O Nas

Wymiana baterii w kluczu

Jeśli zauważycie, że klucz samochodowy nie działa lub przestaje reagować na nasze polecenia, to możliwe, że wina leży w wyczerpanej baterii. W takiej sytuacji warto podjąć kroki, aby wymienić baterię na nową. Wrocławski Serwis Popowice zajmuje się wymianą baterii w kluczyku.

Wymiana baterii w kluczyku we Wrocławiu

Wymiana baterii w kluczu jest szybkim, ale istotnym zabiegiem, mającym na celu zapewnienie właściwego działania naszego klucza samochodowego. Jest to czynność, którą należy wykonywać regularnie, zwłaszcza jeśli klucz już działa nieprawidłowo. Z pomocą specjalistów pozbędziecie się problemu niemal ekspresowo.

Gdzie nas znaleźć?

Serwis Popowice znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Wejherowskiej 29A. Działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00. Jeśli przed wizytą w naszym zakładzie chcecie się z nami skontaktować, to możecie zrobić to telefonicznie pod numerem +48 735 236 835 lub mailowo na adres serwis.kluczy.popowice@gmail.com.

Samodzielna wymiana baterii w kluczyku

Wymiana kluczyków na własną rękę nie jest czymś niewykonywalnym. Składa się ona z kilku następujących kroków:

  1. Na samym początku musimy zaopatrzyć się w odpowiedni typ baterii do naszego klucza.
  2. Odkręcamy małą pokrywkę znajdującą się na tylnej części klucza.
  3. Usuwamy starą baterię, mając na uwadze, aby nie uszkodzić pozostałych elementów mechanizmu.
  4. Wkładamy nową baterię w tym samym miejscu, a pokrywka ponownie przykręcamy.
  5. Sprawdzamy, czy klucz działa prawidłowo.

Jeśli coś podczas całego procesu pójdzie nie tak lub w ostatecznym rozrachunku kluczyk nie będzie działał, najlepiej skontaktować się z Serwisem Popowice.

FAQ: Wymiana baterii w kluczyku

Gdzie wymienić baterię do pilota samochodowego?

Szukając profesjonalnego zakładu, który zajmie się wymianą baterii w pilocie samochodowym, skorzystajcie z usługi wrocławskiego Serwisu Popowice. Cały proces przebiega sprawnie i z zachowaniem najwyższej jakości, a ceny są atrakcyjne.

KONTAKT Z NAMI