Skip to content

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem?

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem?

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem? To pytanie pojawia się ogromnie często, zważywszy na trudność wykonania tego zadania. W poniższym wpisie poznacie na nie odpowiedź.

Dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem – Czy to możliwe?

Immobilizer jest rodzajem systemu bezpieczeństwa stosowanego w pojazdach samochodowych. Jego działanie polega na zapobieganiu nieautoryzowanemu uruchomieniu silnika. Głównym jego celem jest oczywiście ochrona pojazdu przed kradzieżą poprzez blokowanie jego silnika, gdy klucz nie jest rozpoznawany lub autoryzowany. Czy dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem jest możliwe?

Odpowiedź jest prosta – tak! Oczywiście będzie to wymagało więcej pracy, niż miałoby to miejsce w przypadku klucza mechanicznego, jednak nie jest to niemożliwe!

Gdzie dorobić kluczyk do samochodu z immobilizerem?

Miejscem, w którym możecie skorzystać z takiej usługi, jest Serwis Kluczy Popowice. Dorobienie kluczy samochodowych obejmuje również te z immobilizerem. Sprawdźcie teraz!

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem?

Jest to oczywiście inny koszt, niż w przypadku zwykłego klucza mechanicznego. Dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem kosztuje od 250 do 350 złotych. Wiele zależy w tym przypadku od typu oraz modelu pojazdu, z jakim fachowcy mają do czynienia. Jedne rozwiązania będą wymagały większego nakładu pracy od innych.

Czy dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem jest droższe?

Osoby decydujące się na usługę dorobienia kluczy samochodowych, często zastanawiają się na temat kosztów danej usługi w porównaniu z innymi. Tutaj często pojawia się zagwozdka – czy dorobienie klucza do samochodu z immobilizerem jest droższe?

W powyższych akapitach przyznaliśmy, że ceny różnią się miedzy sobą. Na to pytanie jednak najlepiej odpowie wpis – Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu? Dzięki niemu rozwiejecie swoje wątpliwości w tym zakresie.