Skip to content

Ile kosztuje dorobienie klucza do domu lub mieszkania?

le kosztuje dorobienie klucza do drzwi? Serwis Popowice

Posiadanie zapasowego klucza do domu lub mieszkania to kwestia bezpieczeństwa i wygody. Zgubienie klucza lub potrzeba przekazania go komuś innemu to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu. Dlatego warto wiedzieć, ile kosztuje dorobienie klucza oraz jakie czynniki wpływają na jego cenę. Dorabianie kluczy Wrocław, to usługa, którą znajdziecie w Serwisie Popowice – sprawdźcie, ile kosztuje!

Ile kosztuje dorobienie klucza we Wrocławiu?

Dorobienie klucza do domu lub mieszkania to usługa, której koszt może się różnić w zależności od kilku czynników. Przede wszystkim będzie to typ klucza, lokalizacja, w której znajduje się Serwis Kluczy, czy też usługi dodatkowe, jakich możecie od specjalistów wymagać. Przykładowo dorobienie klucza zwykłego nacinanego, to koszt od 20 do 30 złotych.

Jeśli jednak chcecie dorobić inny rodzaj kluczy lub poznać opłaty inne usługi, takie jak ostrzenie narzędzie, czy kodowanie elektroniki, to koniecznie sprawdźcie nasz cennik. Dzięki niemu z łatwością poznacie opłaty za poszczególne rozwiązania. Poza zwykłymi kluczami nacinanymi dorabiamy klucze:

  • Do sejfów,
  • Patentowe,
  • Nawiercane zwykłe,
  • Nawiercane high security.

Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na pełen profesjonalizm, zachowany w szybkim, ale jednocześnie wysoce jakościowym ich wykonaniu.